RIT Invitational
12/3
125
1st : Brian Amato - Worcester Polytechnic Institute
2nd : Nick DePierro - Scranton
3rd : Zack Murillo - Wesleyan
4th : Michael Aquino - Worcester Polytechnic Institute
5th : Jack DelDuca - Oswego
6th : Tristan Stetson - Wesleyan
133
1st : Austin Sisco - Oneonta
2nd : Kevin Knox - Oneonta
3rd : Nick Ciaccia - Scranton
4th : Stephen Jendritz - Worcester Polytechnic Institute
5th : Jacob Forsman - Norwich
6th : Dylan Jones - Wesleyan
141
1st : Jake Sepor - Rochester Institute of Technology
2nd : Sal Corrao - John Carroll
3rd : Joseph Santomarco - Lycoming
4th : James Matias - Wesleyan
5th : Andres Aguilar - Lycoming
6th : Anthony Messina - Oneonta
149
1st : Seth Lansberry - Lycoming
2nd : Jarrad Lasko - John Carroll
3rd : Joey Bush - Oswego
4th : Joe Boley - John Carroll
5th : Ronan Ball - Worcester Polytechnic Institute
6th : Peter Nash - Worcester Polytechnic Institute
157
1st : Ian Evans - Scranton
2nd : Trevor Corl - Lycoming
3rd : Dempsey King - Rochester Institute -
Technology
4th : Hadyn Swartwood - Lycoming
5th : Blake Dixon - John Carroll
6th : Austin Bonacci - Thiel
165
1st : Nolan Barger - Lycoming
2nd : Troy Seymour - Oswego
3rd : Evan Wallace - Oneonta
4th : Thomas Marrone - Oneonta
5th : Jimmy Suhayda - John Carroll
6th : Tristan Almeter - Alfred
174
1st : Trevor H - fmier - Oswego
2nd : Ryan Marszal - Oneonta
3rd : Brandon Conrad - Lycoming
4th : Michael Southwick - Oswego
5th : Lucas Muntz - Worcester Polytechnic Institute
6th : Konnor Kremer - Alfred
184
1st : Jordan Bushey - Oswego
2nd : Joseph Hennessey - Norwich
3rd : Nicholas Greenquist - Rochester Institute of Technology
4th : George Vanvalen - Alfred
5th : Dominic Farabaugh - Thiel
6th : Lantze Lange - Oneonta
197
1st : Gage Gladysz - Thiel
2nd : Michael Curtis - Worcester Polytechnic Institute
3rd : Peter Pjetri - Oneonta
4th : Keegan Connelly - Scranton
5th : Travis Ogden - Lycoming
6th : Andrew Hubina - Worcester Polytechnic Institute
285
1st : James Bethel - Oneonta
2nd : Austin Shrewsbury - Worcester Polytechnic Institute
3rd : Sam Weinger - Rochester Institute of
Technology
4th : Tom Lynd - Lycoming
5th : Nick Day - Worcester Polytechnic Institute
6th : Isaiah Bellamy - Wesleyan