Brandywine Bulldog Invitational (Delaware)
106-1. Josh Mottola, Archmere 2. Cole Hiller, Tatnall 3. Matt Wolff, Concord 4.
Jerome Cannon, Woodbridge 5. Zach Palmer, Mt. Pleasant
113-1. Anthony Caruso, Cape Henlopen 2. Aahmad Jackson, Woodbridge 3. Mitchell
Bolton, Indian River 4. Darius Spyre, Glasgow 5. Gary Clements, Archmere 6.
Scott Weinkowicz, Concord
120-1. Mike McCurnin, Archmere 2. Joseph Piha, Concord 3. Dylan Ely, Indian
River 4. Nahid Hosane, Mt. Pleasant 5. Austin Coulbourn, Glasgow 6. Robert
Boyer, Woodbridge
126-1. Max Norquest, Cape Henlopen 2. Jared Arlett, Indian River 3. Chris James,
Woodbridge 4. Craig Hoffman, Mt. Pleasant 5. Matt Hinderhofer, Friends 6.
Alfredo Lara, Glasgow
132-. Kyle Mayo, Mt. Pleasant 2. Justin Wright, Cape Henlopen 3. Vincent Black,
Concord 4. Gunner Short, Woodbridge 5. Eric Clay, Brandywine 6. Jack Coons,
Friends
138-1. Vincent Diego, Cape Henlopen 2. Andrew Cercena, Tower Hill 3. Jordan
Collins, Mt. Pleasant 4. Enrique Ramos, Woodbridge 5. Ben Smith, Brandywine 6.
Kyle Bradford, Wilmington Christian
145-1. Yianni Elutheriou, Wilmington Christian 2. Matt Piner, Cape Henlopen 3.
Frank Majewski, Brandywine 4. Adam Hardy, Woodbridge 5. Reshawn Turner, Indian
River 6. Jelani Smith, Mt. Pleasant
152-1. Dante Jaquet, Cape Henlopen 2. Brando Leggott, Saint Andrews 3. Tymere
Wilson, Glasgow 4. Jordan James, Woodbridge 5. Anthony Trusello, Archmere 6.
Dominic Barbuto, Concord
160-1. Cory Lawson, Cape Henlopen 2. Zeke Marcozzi, Indian River 3. Caleb Lum,
Mt. Pleasant 4. Clay Brooks, Archmere 5. Evans Roberts, Wilmington Christian 6.
Justin Leary, Tatnall
170-1. Chris Handlin, Cape Henlopen 2. Jake Mottola, Archmere 3. Jonathan Kranz,
Brandywine 4 Luke Campbell, Wilmington Christian 5. Albert Watkins, Concord 6.
John Blackwell, Wilmington Friends
182-1. Holden Kammerer, Cape Henlopen 2. I'kare LeCompte, Brandywine 3. PJ
Wicks, Archmere 4. John Keller, Indian River 5. Jaleen Sunzar, Concord 6.
Michael Gallagher, Tower Hill
195-1. Martin Reynoso, Wilmington 2. Shaccour Brissett, Mt. Pleasant 3. Bill Ott,
Cape Henlopen 4. Dave Roebuck, Concord 5. Richard Fayson, Brandywine 6. Bob
Quercerti, Archmere
220-1. Mike Devine, Archmere 2. Mike Loessner, Cape Henlopen 3. Luke Frietze,
Tower Hill 4. Alex Salmorbekov, Concord 5. Shalkeem Miller, Indian River 6.
Zager Shaw, Glasgow
285-1. Dominique Pierce, Woodbridge 2. Andrew Galewski, Concord 3. Julian
Medina, Cape Henlopen 4. Kelvin Tejada, Glasgow 5. Tyler Clement, Mt. Pleasant
6. Anthony Soscia, Archmere