St. Marys Invitational
106
1st-
Aiden O'Shea, Bellefonte
2nd - Tanner Quackenbush, St. Marys
3rd- Brody Vinglish, Penn Cambria
113
1st-
Noah Noel, Penn Cambria
2nd- Garret Choates, Bellefonte
3rd-
Josiah Previte, Erie High
4th- Brian Fraker, Southern Huntingdon
120
1st-
Nathan Smith, Bellefonte
2nd- Isaac Dellaquila, St. Marys
3rd-
Damareon Nickson, Erie High
4th- Cole Hicks, Southern Huntingdon
5th- Brandt Patterson, Penn Cambria
6th- Zane Malogrino, Oswayo Valley
126
1st- Jude Swisher, Bellefonte
2nd- Pasya Kashindi, Erie High
3rd- Connor Gausman, St. Marys
4th- Jestin Poruban, Penn Cambria
5th- Hunter Knisely, Claysburg - Kimmel
6th- Allen Baerga, Cameron County
132
1st- Lane Aikey, Bellefonte
2nd- Cole Claycomb, Claysburg - Kimmel
3rd- Aiden Northup, Erie High
4th- Eryn Kreig, Cameron County
5th- Alayna Gill, Penn Cambria
6th- Lane Dellaquila, St. Marys
138
1st- Alex Coppolo, Bellefonte
2nd- Ahmed Al-luhaibi, Erie High
3rd- Joey Dignan, Penn Cambria
4th- Evan Harrington, Southern Huntingdon
145
1st- Gregory Tettis, St. Marys
2nd- Brady Martin, Bellefonte
3rd- Eyan Smith, Cameron County
4th- Nathan Little, Penn Cambria
5th- Ali Jebur, Erie High
6th- Breydan Bailey, Southern Huntingdon
152
1st- Brandon Runk, Southern Huntingdon
2nd- Alec Bossert, Bellefonte
3rd- Braden Phister. Penn Cambria
4th- Kaden Snelick, St. Marys
5th- Luiz Patricio, Cameron County
6th- Mohamid Al-Ghayeb, Erie High
160
1st- Ethan Richner, Bellefonte
2nd- Colton Geitler, Oswayo Valley
3rd- John Wittman, St. Marys
4th- Levi Brown, Claysburg - Kimmel
5th- Wyatt Campbell, Southern Huntingdon
6th- Wendell O'Brien, Cameron County
170
1st- Kobe Harr, Claysburg - Kimmel
2nd- Stephen Ivicic, Bellefonte
3rd- Raivis Bobby, St. Marys
4th- Ian Wilson, Southern Huntingdon
5th- David Romero, Erie High
6th- Michael Hewitt, Oswayo Valley
182
1st- Ethan Rossman, Bellefonte
2nd- Waylon Wehler, St. Marys
3rd- Jacob Davis, Penn Cambria
4th- Javon Evans, Erie High
5th- Mason Swanger, Southern Huntingdon
6th- Connor Nolan, Cameron County
195
1st- Jeremy Garthwaite, St. Marys
2nd- Tyler Benner, Bellefonte
3rd- Breydan Whisler, Southern Huntingdon
4th- David Fox, Claysburg - Kimmel
220
1st- Alex Lukachunis, St. Marys
2nd- Max Barrier, Bellefonte
3rd- Brody Pyles, Southern Huntingdon
4th- Oscar Vaughn, Erie High
285
1st- Dom Sigler, Erie High
2nd- Colton Swanson, St. Marys
3rd- Jared Berkheimer, Penn Cambria
4th- Ian Kelly, Southern Huntingdon
Team
Scores